Slide 4Slide 4Slide 4
Wanna akrylowa, narożna, a może hydromasaż...
Wybierając wannę, trzeba zwracać uwagę nie tylko na jej kształt zewnętrzny, ale też – a może przede wszystkim – na wyprofilowanie wnętrza. Nie bez znaczenia jest również rodzaj materiału z jakiego wykonano wannę oraz to,że nie wszystkie elementy wyposażenia są w standardowej opcji, więc czasami trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami. Zobacz przegląd 16 wanien i wybierz model, który najbardziej odpowiada twoim potrzebom…
więcej...
Łazienka z pasją - dopasowana do charakteru i zamiłowań domowników
Łazienka jest pomieszczeniem, w którym zaczynamy i kończymy dzień. Te dwie części doby są najważniejsze, ponieważ to, w jaki nastrój wprawimy się o poranku, przesądza o całym naszym dniu, a samopoczucie wieczorne – o spokojnym śnie. Żeby być szczęśliwym i zadowolonym człowiekiem, najlepiej jest połączyć przyjemne, czyli pasję, z pożytecznym - odpowiednio dopasowanym wystrojem łazienki. Zobacz, jak to zrobić...
więcej...
Łazienka by Alessi
Światowy design w łazience? Teraz to możliwe. Wśród baterii Oras znajdziemy linię zaprojektowaną przez włoski dom projektowy Alessi – Il Bagno Alessi One. To nowoczesna armatura o minimalistycznych kształtach i zupełnie nowatorskim podejściu do użytkowania. Oras od lat stawia na dobre wzornictwo. Linię One zaprojektował Stefano Giovannoni – jeden z czołowych projektantów pracowni Alessi. Ten dom projektowy nie bez przyczyny nazywany jest od lat włoską fabryką snów. To właśnie tu powstały najbardziej znane ikony wzornictwa przemysłowego jak choćby słynna wyciskarka do owoców, kształtem przypominająca pająka.
więcej...
Nagrody w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2010 PRZYZNANE
13 stycznia br. podczas jubileuszowych XX Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2011 w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursu Perły Ceramiki UE 2010 organizowanego przez redakcję "Wokół Płytek Ceramicznych" , któremu patronują Ministerstwo Infrastruktury, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Sekcja Architektury Wnętrz Związku Polskich Artystów Plastyków.
więcej...
Biała łazienka w stylu glamour
Duża, podświetlana wanna z hydromasażem, białe płytki z ornamentem przypominające tapetę, lustra i miękkie w dotyku tkaniny, tak urządzona łazienka ma sprawiać przyjemność.
więcej...
Prysznic w łazience - typy kabin, rodzaje drzwi do kabiny
Popularność kabin prysznicowych wynika zarówno z bardzo dużego wyboru wzorów, jak też z ich funkcjonalności – kabiny zajmują w łazienkach niewiele miejsca i często są montowane we wnętrzach, w których wcześniej zainstalowano wannę.
więcej...